Ryanair masowo odwołuje loty. Na liście są również połączenia z Lublina

ryanair aircraft 6
Zdjęcie ilustracyjne

Ryanair, jedna z najpopularniejszych i najtańszych linii lotniczych, masowo odwołuje loty. Na liście są także połączenia z Lublina.

 

Ryanair poinformował niespodziewanie w piątek, że przez najbliższe sześć tygodni będzie odwoływał 40-50 lotów dziennie. Linia nagłe zmiany tłumaczy chęcią zwiększenia punktualności. – Jednak jak udało nam się ustalić Irlandczycy mają wyraźny problem ze skompletowaniem pełnej załogi. Piloci zachęceni lepszymi warunkami pracy masowo odchodzą do konkurencji – informuje portal lubelskielotnisko.pl.

Cięcia niestety nie ominęły Lublina. Już teraz wiadomo, że przewoźnik nie wykona rejsu 23 września na trasie Londyn Stansted – Lublin – Londyn Stansted o numerze FR9524 i FR9525.

 

W zimę do Dublina nie polecisz

Ryanair zawiesza na zimę połączenie pomiędzy Lublin a Dublinem – wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Ostatni tegoroczny lot do stolicy Irlandii odbędzie się 28 października. Później na blisko pięć miesięcy połączenie zostanie zawieszone. Kolejna okazja do skorzystania z oferty Ryanaira na tej trasie pojawi się dopiero 28 marca 2018 r.

 

Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.