Ruszyły zapisy na 3 Maraton Lubelski. Jest nowy sponsor

maraton lubelski

Wystartowały zapisy na listę startową 3. Maratonu Lubelskiego. Sponsorem tytularnym biegu zostało PZU Zdrowie, a impreza oficjalnie nosi teraz nazwę 3. PZU Maraton Lubelski. Bieg na dystansie 42 km i 195 odbędzie się 10 maja 2015 roku. Start oraz meta będą zlokalizowane na placu Litewskim na wysokości pomnika Unii Lubelskiej.

– Od tego roku nasz maraton zyskał sponsora tytularnego, w związku z tym oficjalna nazwa to: 3 PZU Maraton Lubelski, zmianie uległ również logotyp zmieniając barwy na niebieski.

3 PZU Maraton Lubelski wystartuje 10 maja 2015 roku z centrum miasta – Pl. Litewski na wysokości pomnika Unii Lubelskiej. Trasa będzie prowadzić ulicami Lublina, zarówno dzielnicami fabrycznymi jak również mieszkalnymi, w centrum miasta a także na jego obrzeżach. Można powiedzieć, że podczas maratonu biegacze w ekspresowym tempie zwiedzą wszystkie najważniejsze zakątki Lublina.

W ramach opłaty startowej uczestnik otrzyma pakiet startowy zawierający:
– koszulkę techniczną 3 PZU Maratonu Lubelskiego,
– pamiątkowy medal na mecie,
– kupon na sobotnie „Pasta Party”,
– posiłek regeneracyjny na mecie,
– wodę i napoje izotoniczne na trasie i na mecie biegu,
– możliwość noclegu w hali sportowej

W ostatniej edycji imprezy Cztery Dychy do Maratonu w biegu „Druga Dycha do Maratonu” wzięło udział 1035 uczestników. Z edycji na edycję impreza cieszy się coraz to większą popularnością.

Zapisy do 3. PZU Maraton Lubelski odbywają się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie specjalnego e-formularza na stronie: www.sts-timing.pl

3. PZU Maraton Lubelski 10 maja 2015 niedziela, godz. 9:00

trasa_3maraton_lubelski_small

fot. Maraton Lubelski

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.