Ruszył punkt szczepień drive-thru przy Arenie Lublin. Zaszczep się bez wysiadania z auta

Punkt szczepień drive-thru przy Arenie Lublin
Punkt szczepień drive-thru przy Arenie Lublin

Od dziś codziennie będzie można zaszczepić się bez wysiadania z auta w mobilnym punkcie szczepień drive-thru przed Areną Lublin. Na wizytę trzeba wcześniej się umówić.

Mobilny punkt szczepień drive-thru Arena Lublin

Na parkingu przed stadionem Arena Lublin od strony ul. Stadionowej stanął mobilny punkt szczepień drive-thru. Wystarczy przyjechać autem do punktu, a cała reszta zostanie przeprowadzona przez otwartą szybę samochodu.

W punkcie są 3 stanowiska w namiotach do szczepień w samochodach. Jest także wyznaczone miejsce parkingowe, gdzie przez 15 minut po szczepieniu będą musieli pozostać pacjenci, którzy przyjechali na szczepienia w samochodach.

Punkt drive-thru przed Areną Lublin będzie czynny codziennie w godzinach 13:00-18.00. Do szczepienia będzie kwalifikował na miejscu przeszkolony personel medyczny.

Na razie w punkcie na Arenie będzie można zaszczepić się szczepionką firmy Johnson&Johnson, którą przyjmuje się tylko w jednej dawce. Organizatorzy punktu starają się, żeby pojawiły się w nim szczepionki również innych producentów.

Na szczepienie w punkcie przy Arenie Lublin należy zapisać się przez stronę pacjent.gov.pl, dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię 989 lub bezpośrednio do punktu przy Arenie Lublin pod nr tel. 509-975-268.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No to grubo moi znajomi ledwo wracali do domu, a teraz beda wracac samochodami, gratulacje

  2. Już widzę co się będzie działo po tym jak z tego McSzpryca skorzysta np. 80-cio letni kierowca rozklekotanego czinkłeczento, z szeregiem chorób przewlekłych. „Gratulacje” dla pomysłodawcy.