Rusza sprzedaż biletów na mecze Euro 2020. Sprawdź, jak kupić bilety i ile kosztują

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Ruszył kolejny etap sprzedaży biletów na Euro 2020. Można kupić bilety na mecze Polski na Euro 2020, w tym bilety na mecze Polska – Hiszpania i Polska – Szwecja. Sprawdź, jak, gdzie i za ile można kupić wejściówki na mecze Polaków.

Reprezentacja Polski przed turniejem finałowym mistrzostw Europy 2020 rozegra cztery mecze sparingowe. I tak 27 marca Polacy zagrają z Finlandią, a 31 marca zmierzą się z Ukrainą. Zakontraktowano już także czerwcowe spotkania sparingowe. Najpierw, 2 czerwca, rywalem biało-czerwonych będzie Rosja. Ostatni mecz przed wyjazdem na turniej rozegramy zaś 9 czerwca z Islandią. Wszystkie cztery spotkania odbędą się w Polsce.

EURO 2020: Polska w grupie E

W sobotę w Bukareszcie przeprowadzono losowanie grup przyszłorocznych mistrzostw Europy EURO 2020. Reprezentacja Polski trafiła do grupy E, gdzie zmierzy się z Hiszpanią (w Bilbao), Szwecją (w Dublinie) i zwycięzcą turnieju barażowego, w którym zagrają Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja i Irlandia. Trzeci mecz też odbędzie się w Dublinie.

Bilety na mecze Polski EURO 2020. Ile kosztują?

Otwarta sprzedaż biletów na Euro 2020 wystartowała w środę 4 grudnia o godz. 14:00. Kibice, którzy zarejestrują się na oficjalnej stronie UEFA, będą mogli starać się o wejściówki na wszystkie mecze wybranej reprezentacji. Jedna osoba może aplikować o maksymalnie 4 bilety.

Ceny za bilety na spotkania grupowe i 1/8 finału rozpoczynają się od 50 euro w przypadku miast gospodarzy z grupy A (Dania, Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Rosja, Szkocja, Hiszpania) oraz 30 euro w przypadku miast gospodarzy z grupy B (Azerbejdżan, Węgry, Rumunia).

Cena biletów zależy od miejsca rozgrywania meczu oraz fazy mistrzostw. Na każdy mecz można kupić bilet z trzech kategorii cenowych – w zależności od komfortu oglądania meczu. Do wyboru mamy:

III KATEGORIA – miejsca za bramkami (A – 50 euro, B – 30 euro)

II KATEGORIA – w większości na łukach stadionu (A – 125 euro, B – 75 euro)

I KATEGORIA – centralnie ulokowane bilety wzdłuż linii bocznej boiska (A – 185 euro, B 125 euro)

Ceny wzrastają na mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe. Najdroższe są oczywiście wejściówki na finał – ceny zaczynają się od 295 euro, a kończą na 945. Cena zależy od kategorii.

Wnioski o bilety można składać od 4 grudnia od godziny 14.00, ale nie trzeba się spieszyć. Rezerwacja potrwa 2 tygodnie do 18 grudnia. Bilety zostaną przyznane w wyniku losowania. Nie ma znaczenia czy aplikacja została złożona na początku czy pod koniec trwania fazy sprzedaży. Płatność za bilety (w EURO) musi zostać wykonana w ciągu 10 dni od momentu otrzymania informacji i przyznanych biletach.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.