Rusza budowa sklepu i centrum handlowego IKEA w Lublinie. Znamy termin otwarcia

Latem ruszy budowa sklepu i centrum handlowego IKEA przy Alei Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na drugą połowę 2017 roku. Pracę w sklepie znajdzie ok. 250 osób.

Prace potrwają około osiemnastu miesięcy, a oficjalne otwarcie zaplanowane jest na drugą połowę 2017 r. Będzie to dziesiąty sklep firmy w Polsce i pierwszy w województwie lubelskim.

W samym sklepie IKEA zatrudnienie znajdzie ok. 250 osób, a kolejne także w centrum handlowym oraz firmach współpracujących.

– Warto podkreślić, że chcemy oferować naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy, dlatego niedawno wprowadziliśmy specjalnie dla nich plan emerytalny oraz podnieśliśmy minimalną stawkę godzinową do 15 zł/godz. – mówi Evelyn Higler, prezes IKEA Retail w Polsce

Na 25 hektarowej działce prowadzone są obecnie prace geodezyjne, przygotowujące grunt pod budowę sklepu IKEA oraz centrum handlowego. Według planów sklep będzie miał powierzchnię 35 000 mkw., natomiast towarzyszący mu pasaż handlowy oraz centrum codziennych zakupów 26 000 mkw. Do dyspozycji klientów dostępny będzie parking liczący ponad 2 000 miejsc, z czego ok. 400 będzie zadaszonych.

W sklepie IKEA w Lublinie, oprócz zakupu artykułów wyposażenia wnętrz, klienci będą mogli odwiedzić także restaurację oraz sklepik ze szwedzką żywnością.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ikea Lublin -Zapraszam na stronę www.z-ikei.pl Transport do Lublina już od 5 zł
    Zajmujemy się transportem, realizacją zamówień na meble i akcesoria ze sklepu IKEA. Zakupy na podstawie Twojego zamówienia wykonujemy w sklepie IKEA Janki Warszawa. Nie doliczamy prowizji do cen katalogowych IKEA. Jedynym kosztem jest nasza usługa transportowa. Zakupy dowozimy do domu klienta. Nie pobieramy zaliczek od klientów a płatność za zakupiony towar następuje przy odbiorze towaru.

    Działamy głównie na terenie Lublina, Puław, Świdnika, województwa lubelskiego oraz Warszawy, Siedlec, Białej Podlaski, Łukowa i województwa mazowieckiego!

    Po zakupy jeździmy w każdą sobotę ale czasem organizujemy dodatkowy wyjazd do sklepu Ikea w środku tygodnia.

    Jeżeli chcesz abyśmy się z Tobą skontaktowali napisz sms o treści Ikea na numer 513-932-460