Rusza budowa przystanków przesiadkowych. Utrudnienia na wjeździe do Lublina

turystyczna przejazd
Przejazd kolejowy na ul. Turystycznej | fot. Mapy Google

Na ul. Turystycznej w rejonie przystanku kolejowego Lublin Zadębie rozpoczęły się prace związane z budową zespołu przystanku przesiadkowych. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

W poniedziałek 27 stycznia rozpoczęły się prace związane z przebudową ul. Turystycznej w rejonie stacji kolejowej Lublin Zadębie. Przebudowa zakłada wykonanie nowych zatok w technologii nawierzchni betonowej, przebudowę chodników oraz zamontowanie systemu prowadzenia dla osób niewidomych na peronach przystankowych.

W pierwszym etapie zostaną wykonane prace związane z przebudową chodnika, a także sieci wodociągowej, sanitarnej i elektrycznej. W kolejnych tygodniach (początek lutego) pojawią się utrudnienia w ruchu związane z zamknięciem jednego pasa w celu przebudowy kanalizacji deszczowej oraz skierowaniem pojazdów na zawężoną część jezdni.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I dla kogo to? Tam nic nie jezdzi!!! Pociąg powinien być co 30 min i autobus co 10min a to co teraz jest to sobie mogą wsadzić…