Runmageddon Games w Lublinie

5553
Festiwal Runmageddonu | fot. Maratomania

Błoto, zasieki, skoki przez rowy wypełnione wodą i pionowe ścianki – oto niektóre z przeszkód, które będą mieli za zadanie pokonać uczestnicy Runmageddon Games już w najbliższą sobotę w Lublinie.

Cykl biegów przeszkodowych Runmageddon znany jest w całej Polsce ze znakomitej zabawy, świetnej atmosfery i współpracy wszystkich uczestników biorących udział w zawodach. Dla fanów rywalizacji Runmageddon stworzył osobne zawody – Runmageddon Games rozgrywane na krótkim, 200 metrowym torze, na którym znajduje się 10 wymagających przeszkód.

– Jest to bardzo widowiskowa konkurencja, która przetestuje każdy aspekt formy uczestników: siłę, szybkość, skoczność i wytrzymałość. Przeszkody na torze zmieniają się zależnie od tego, czy rozgrywane są eliminacje czy runda finałowa, która prowadzona jest w formie pucharowej ćwierćfinały, półfinał i finał. – informuje Paweł Sala, szef Runmageddon Games.

5557

Kobiety i mężczyźni będą musieli pokonywać wysokie ściany, przerzucać wielkie opony, czołgać się pod zasiekami, przenosić ciężkie wiadra oraz wspinać się po linach.

Formuła zawodów Games łączy w sobie zarówno elementy biegu przeszkodowego jak i treningu siłowego. Wymaga od zawodników niesamowitej siły połączonej z dużą szybkością, bowiem o zwycięstwie na mecie decydują czasem ułamki sekund.

W Runmageddonie można zgarnąć nagrody. W obu kategoriach I miejsce to 700 złotych, II miejsce – 400 złotych i III miejsce – 200 złotych. Dodatkowo oprócz gotówki czekają vouchery na zajęcia sportowe i suplementy.

Zapisy na Runmageddon Lublin 2016

Zapisy na zawody Runmageddon Games w Lublinie wciąż trwają na stronie internetowej www.runmageddon.pl. Dołączyć będzie można również na miejscu, na co najmniej 30 minut przed startem serii.

Koszt udziału do 50 złotych od osoby. Każdy w pakiecie dostanie koszulkę techniczną, izotonik, a na mecie medal i chustę.

Start w sobotę, 16 lipca o godz. 10.00 na terenie eventowym Słonecznego Wrotkowa przy ul. Osmolickiej 13.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.