RUDNIK: Volkswagen wypadł z drogi i koziołkował. Nie żyje 18-latka

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Rozpędzony volkswagen wypadł z drogi i koziołkował kilkadziesiąt metrów w polu. W trakcie dachowania z auta wypadły trzy osoby. Nie żyje 18-letnia pasażerka. Trwa ustalanie przyczyn tragedii.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek o godz. 18.49 w miejscowości Rudnik koło Lublina. Samochód, którym podróżowało trzy osoby, wypadł z drogi i koziołkował. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca volkswagena golfa jechał od strony Pliszczyna w kierunku Elizówki, po drodze serwisowej wzdłuż obwodnicy Lublina. Na łuku drogi kierujący stracił panowanie nad pojazdem, samochód wypadł z drogi i spadł z nasypu. Siła, z jaką pojazd wypadł z drogi, była tak duża, że samochód koziołkował i wylądował na polu, kilkadziesiąt metrów od jezdni.

Nadmierna prędkość

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy samochód osobowy na dachu, w polu poza jezdnią. Pasażerowie wypadli w samochodu podczas dachowania, znajdowali się poza pojazdem w odległości 15-30 metrów od samochodu – informuje zespół prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Autem podróżowało trzy osoby, dwóch młodych mężczyzn i młoda kobieta. Niestety, mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować 18-letniej pasażerki. Do szpitala z licznymi obrażeniami trafili dwaj mężczyźni w wieku 22 i 23 lat. Policjanci ustalają dokładnie okoliczności tego zdarzenia. W tej chwili najbardziej prawdopodobną przyczyną jest zbyt duża prędkość.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.