Ruch wahadłowy przed Kraśnikiem. Ma to związek z budową trasy S19

Budowa węzła Kraśnik Północ w ciągu S19 i DK19
Budowa węzła Kraśnik Północ w ciągu S19 i DK19 | fot. GDDKiA

W najbliższych dniach wystąpią utrudnienia na drodze krajowej nr 19 w okolicach węzła Kraśnik Północ (ul. Wrzosowa). Ma to związek z budową drogi S19 i przebudową DK19.

Budowa węzła Kraśnik Północ S19

Prace prowadzone są etapami i wykonywane będą na odcinkach o łącznej długości ok. 3,5 km. Obecnie trwa frezowanie nawierzchni drogi krajowej nr 19, a w kolejnych dniach wykonawca będzie prowadził roboty przy układaniu warstwy wyrównawczej, budowie zatok autobusowych, a następnie wykonywaniu warstwy ścieralnej nawierzchni.

Utrudnienia będą polegały na czasowym wprowadzaniu ruchu wahadłowego, co może powodować zatory na odcinku od miejscowości Lasy, gdzie budowany jest węzeł Kraśnik Północ, w kierunku centrum Kraśnika.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.