Roztrzaskana szyba na przystanku autobusowym. Małoletni wandal po wszystkim wsiadł do trolejbusu i odjechał

Rozbił szybę na przystanku autobusowym przy ul. Droga Męczenników Majdanka
Rozbił szybę na przystanku autobusowym przy ul. Droga Męczenników Majdanka | nadesłane

Jeden z czytelników zaalarmował nas o porannym incydencie na jednej z ulic Lublina. Według jego relacji nastolatek miał wybić szybę na przystanku autobusowym, po czym oddalił się z miejsca, wsiadając do trolejbusu.

Rozbił szybę na przystanku

Zdarzenie miało miejsce w sobotę (8.07) około godz. 4:40 na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Z relacji naszego czytelnika wynika, że przebywający na przystanku Dulęby 02 nastolatek w pewnym momencie rozbił szybę w wiacie przystankowej.

„Siedział obok tej szyby na ławce przystankowej i czymś w nią uderzał. Kiedy szyba pękła, to poszedł na ławkę za przystankiem. Zanim wsiadł do trolejbusu, to jeszcze w nią kopnął, żeby całkiem wyleciała” – opisuje świadek zdarzenia.

O godzinie 4:58 młody wandal wsiadł do trolejbusu linii 156, boczny numer 3966. Rysopis wandala: wzrost około 169-170 cm, ubrany na czarno, bluza z kapturem czarna z białą wstawką, jasne włosy.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciężko było zadzwonić na policję ale już napisać relacje na spotted i robić foto to miałeś czas. Żenada tchórzu.

  2. Na Dulęby zawsze multum patologii, jeszcze gdy chodziłem tam do pobliskiej szkoły, to się gromadzili 13 letni gówniarze z fajeczkami i rzucali urwami co drugie słowo.