Rozpoznajesz go? Groził kobiecie nożem i próbował wyrwać torebkę

Portret pamięciowy mężczyzny, który napadł z nożem na kobietę i próbował ukraść jej torebkę
Portret pamięciowy mężczyzny, który napadł z nożem na kobietę i próbował ukraść jej torebkę | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina publikują portret pamięciowy sprawcy usiłowania rozboju. Mężczyzna, grożąc nożem, próbował wyrwać kobiecie torebkę. Rozpoznajesz go?

Groził kobiecie nożem i próbował wyrwać torebkę

Do zdarzenia doszło 3 maja na ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna nagle zaatakował przechodzącą kobietę. Grożąc jej nożem, próbował wyrwać torebkę. Kobieta zdołała zareagować i spłoszyła sprawcę.

Pokrzywdzona zapamiętała wygląd i wizerunek sprawcy. Był to mężczyzna w wieku 20-30 lat, wzrostu około 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, cera jasna, wyraźne, ciemne brwi. Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był w ciemne dresowe spodnie, czarną bluzę z kapturem, materiałową czapkę koloru czarnego oraz maseczkę zakrywającą usta i nos.

Na podstawie opisu pokrzywdzonej policyjni rysownicy sporządzili portret pamięciowy. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę lub ma informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie telefon 47 811 53 96, 695 881 241, powołując się na numer sprawy RSD-64/21.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.