Rozpoczyna się kilka remontów na ulicach Lublina. Będą utrudnienia w ruchu

IMG 20190612 113223
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Tu zamkną ulicę, tam zwężą jezdnię, a jeszcze gdzie indziej ułożą nowy asfalt. Przez najbliższe kilka dni drogowcy będą mieli pełne ręce roboty. Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Zwężenie jezdni na ul. Kunickiego

Od najbliższego czwartku 7 listopada od godz. 7.30 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu – zawężenie ul. Kunickiego przy skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza. Zajęty zostanie prawy pas ruchu (przechodzący w zatokę autobusową) na ulicy Kunickiego, jadąc w stronę ul. Zemborzyckiej (przy Stokrotce).

Zwężenie ulicy w tym miejscu jest spowodowane koniecznością wykonania prac przy sieci wodociągowej. Prace potrwają do piątku 8 listopada do godz. 15.00.

Nowy asfalt na ul. Dożynkowej

Od najbliższego czwartku 7 listopada od godz. 8.00 do godz. 20 na ul. Dożynkowej między al. Spółdzielczości Pracy a ul. Cynamonową ma być układany nowy asfalt. W czasie prac komunikacja miejska i kierowcy będą kierowani na objazdy.

Linia nr 74 zostanie skierowana na objazd ulicami: … – Dożynkowa – Cynamonowa – Strzembosza – Węglarza – al. Spółdzielczości Pracy – … (z pominięciem przystanków: Kosynierów 02, Dożynkowa 02 i 03, Związkowa 01).

Zamknięcie ul. Janowskiej

Od najbliższego wtorku 12 listopada niemożliwy będzie przejazd ul. Janowską pod wiaduktem kolejowym. Utrudnienia będą miały związek z przebudową linii kolejowej i modernizacją obiektu mostowego.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od wykonawcy przejazd nie będzie możliwy od godz. 8 we wtorek (12 listopada) do późnych wieczornych w piątek (22 listopada). W tym czasie sugerowaną trasą objazdu będą ulice: Diamentowa, Romera, Nałkowskich, Żeglarska.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A stara ul Warszawska Kiedy?, koleina na koleinie, nierówność na nierówności.

  2. Co z Racławickimi ,Zana ,Popiełuszki ,Sowinskiego ,Unii Lubelskiej za te ulice ktos powinien siedzieć !!!! A jest ich masa najgorsze drogi w Polsce a Lipowa jeszcze i wiele innych