Rozpoczął się jarmark świąteczny w Lublinie. Tutaj kupisz świąteczne ozdoby i prezenty

Jarmark Świąteczny w Lublinie | fot. UM Lublin

Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie potrwa do najbliższej niedzieli. Tradycyjnie już odbywa się na deptaku. Na stoiskach znajdziemy oryginalne, ręcznie robione ozdoby świąteczne i nie tylko.

Do niedzieli 23 grudnia kupcy z regionu, kraju i zagranicy będą oferowali swoje produkty na deptaku przed Ratuszem. Lista zaproszonych kupców z roku na rok staje się coraz dłuższa. W kramach rozstawionych wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia znajdziecie szeroki wachlarz lokalnych produktów, rękodzieł, ozdób świątecznych i niepowtarzalnych upominków. Tu też znajdziemy tradycyjne wyroby takie jak m.in. wędliny, sery, ciasta czy dania na gorąco.

W niedzielę 23 grudnia w ramach Festiwalu Bożonarodzeniowego tradycyjnie ojcowie Dominikanie zgromadzą wszystkich wokół stołu wigilijnego na wspólnej Wigilii Starego Miasta. Wspólne świętowanie, uroczysta msza św. w intencji mieszkańców miasta, bożonarodzeniowy korowód, wigilijny stół, życzenia i dzielenie się opłatkiem stworzą niepowtarzalną świąteczną atmosferę.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.