Rozpędzonym Fordem bez uprawnień wbił się w ścianę warsztatu samochodowego [ZDJĘCIA]

Ford Mondeo, którym podróżował 71-latek
Mężczyzna bez uprawnień uderzył Fordem w ścianę warsztatu

71-latek kierował pojazdem, pomimo braku wymaganych uprawnień. Jazdę samochodem zakończył na stercie opon i materiałów gromadzonych przez warsztat do utylizacji. Na szczęście, żadna osoba nie ucierpiała w wyniku tego incydentu. Teraz, mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

Poranna interwencja Krasnostawskich policjantów

W środę około 8:40 rano, dyżurny policji w Krasnymstawie został poinformowany o incydencie w Żółkiewce, z którego wynikało, że, pojazd osobowy zderzył się ze ścianą budynku warsztatu samochodowego.

Mężczyzna zakończył jazdę na oponach
Nie opanował pojazdu i uderzył w stertę opon i gratów z warsztatu

Nagle wjechał na skrzyżowanie i znalazł się na terenie warsztatu

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 71-letni mężczyzna, prowadzący pojazd marki Ford, przemieszczający się jedną z ulic Krasnegostawu, niespodziewanie przekroczył skrzyżowanie i wjechał bezpośrednio na teren warsztatu, gdzie zderzył się z oponami oraz innymi przedmiotami zgromadzonymi przed ścianą warsztatu.

Zderzenie ze złomem nagromadzonym przed warsztatem
Rozbity przód FORDA na placu zakładu mechanicznego

Kierowca podróżował sam. Został przetransportowany do szpitala w Krasnymstawie. Nie wymagał hospitalizacji. Badanie przeprowadzone przy użyciu policyjnego alkomatu wykazało, że był trzeźwy.

Oprócz dotkliwej kary finansowej grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów. Swoje postępowanie wyjaśni przed sądem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.