Rozpędzony TIR wjechał w restaurację. Mamy nagranie z momentu wypadku

frampol tir restauracja
Frampol: Tir wjechał w restaurację | fot. KPP Biłgoraj

Ciężarówka wjechała w budynek restauracji we Frampolu. Kilka chwil wcześniej restaurację opuścili goście, ale na zapleczu wciąż znajdował się pracownik. Wypadek nagrała kamera monitoringu.

Do zdarzenia doszłow czwartek tuż po godzinie 14 we Frampolu. Jak ustalili policjanci jadący od strony Lublina ul. Gorajskiego samochód ciężarowy DAF wjechał w budynek restauracji znajdujący się na ul. Rynek.

Tir wjechał w ogrodzenie i ogródek piwny znajdujący się przy lokalu i zatrzymał się na ścianie budynku. Na szczęście kilka minut przed zdarzeniem goście opuścili restaurację, a pracownica wyszła na zaplecze. Pracujący na miejscu strażacy wydobyli z gruzów małego kota, który także nie ucierpiał w zdarzeniu.

Jak ustalili policjanci przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu przez 38-letniego kierowcę, który jest mieszkańcem gminy Biłgoraj. Mężczyzna był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.