Rozmawiaj z Klientami ich własnym językiem – SKRIVANEK to tłumaczenia w ponad 100 językach!

SKRIVANEK to tłumaczenia w aż 55 językach
SKRIVANEK to tłumaczenia w aż 55 językach | fot. Adobe Stock

Dzień dobry, buna dimineata, good morning, buenos dias – tu SKRIVANEK agencja tłumaczeń i szkoła językowa w jednym. Miło jest za granicą usłyszeć rodzimy język prawda? Dlatego właśnie SKRIVANEK oferuje tłumaczenia w ponad 100 językach.

Misją agencji jest znalezienie wspólnej płaszczyzny kontaktowej pomiędzy Polakami a osobami pochodzącymi innych stron świata. Płaszczyzna ta może mieć na przykład podłoże biznesowe – zobacz, jak wiele osób czeka na to, by odkryć Twoją ofertę i przenieś swój biznes na wyższy poziom!

Rozszerz zakres swojej działalności – oferta firmowa w kilku językach

Czy warto przetłumaczyć ofertę na inne języki? Odpowiedź na to pytanie jest prosta i brzmi „oczywiście, że tak!”. Przetłumaczenie strony internetowej, materiałów reklamowych, broszur firmowych i innych elementów ofertowych i marketingowych stwarza możliwość dotarcia do szerszego niż dotychczas grona odbiorców.

Oferta firm napisana w polskim języku jest w pewnym sensie ograniczona – granicę tę wyznacza język. Granica językowa jest trudna do przeskoczenia w szczególności dla osób, które dopiero zadomawiają się w naszym pięknym kraju – często pomimo szczerych chęci, trudno jest im zrozumieć ofertę firmy i na przykład dotrzeć do danej usługi czy produktu.

Świat się zmienia, a Polskę zamieszkuje coraz więcej obcokrajowców. To osoby, które do naszego kraju przybyły z różnych powodów – między innymi ze względu na studia, biznes, szanse rozwoju czy wojnę na Ukrainie. Szczególnie w wypadku ostatniego z wymienionych powodów, decyzję o wyjeździe osoby te zazwyczaj musiały podjąć z dnia na dzień. Skutek jest taki, że z dnia na dzień znalazły się one ponownie w zupełnie innej rzeczywistości – tym razem już nie mamy na myśli wojny, a po prostu otoczenie.

Obce nazwy sklepów i firm, inny język na stronach internetowych, trudne do rozszyfrowania słowa na umowach biznesowych. Niezależnie od tego, jakie produkty czy usługi oferujesz, wśród tych osób z pewnością znajdują się potencjalni ich nabywcy. W tym momencie warto podjąć decyzję – czy ograniczamy ofertę do osób polskojęzycznych, czy może jednak rozszerzamy zakres działania i otworzymy się na inne języki?

Ta firma, która pierwsza postanowi dostosować swoją ofertę do zachodzących przemian, zdobędzie wyższość nad konkurencją! To jednak nie wszystko – a gdyby tak zamienić role i z własną ofertą wejść na zagraniczne rynki? Aby to uczynić, potrzebujesz dobrego tłumaczenia – i taką możliwość daje Ci właśnie SKRIVANEK.

Czy aby na pewno rozumiesz dokumenty w innym języku? W ich analizie pomoże Ci SKRIVANEK!

O tym, jak bardzo zawile potrafią być napisane dokumenty urzędowe, nie musimy chyba nikogo przekonywać – polecamy tylko wyobrazić sobie tę samą treść, ale napisaną w języku obcym. Usługa tłumaczenia jest niezastąpiona przy analizie dokumentów takich jak umowy, oświadczenia, orzeczenia, czy zgody.

Dlatego biuro tłumaczeń SKRIVANEK tłumaczy dokumenty zarówno z języka polskiego na języki obce, jak i z języków obcych na język polski. Agencja dysponuje kadrą wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych, dzięki czemu zyskujesz pewność, że podpisując lub redagując dany dokument, postępujesz w zgodzie z literą prawa.

SKRIVANEK dysponuje również kadrą tłumaczy wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach. Dzięki ich wsparciu przetłumaczysz takie ścisłe dokumenty jak instrukcje, specyfikacje czy karty produktowe – zastanów się jak wiele nowych szans, otwiera przed Tobą możliwość współpracy z tłumaczem wykwalifikowanym w danej branży!

SKRIVANEK – wspierajmy Ukrainę w trudnym czasie wojny

Szkoła językowa i agencja tłumaczeń SKRIVANEK pragnie okazać solidarność z osobami, które opuściły Ukrainę w tym trudnym czasie. Dlatego przez pierwsze miesiące wojny, tłumaczenia z i na język ukraiński realizowane były bezpłatnie. Od początku agresji rosyjskiej na Ukrainę do dnia pisania tego artykułu, granicę polską przekroczyło już 8 milionów Ukraińców – wiele z tych osób chce kupować, pracować i godnie funkcjonować w naszym kraju. Przekładając ofertę na ich rodzimy język, dotrzesz do tysięcy potencjalnych Klientów!

SKRIVANEK – tłumaczenia stron internetowych, dokumentów, ofert i nie tylko!

Osoby zainteresowane tłumaczeniami zapraszamy do kontaktu: [email protected], poprzez formularz kontaktowy na stronie skrivanek.pl/kontakt, lub telefoniczny pod numerem: 575 288 381. Przekrocz granicę – zobacz, jak wiele możliwości czeka na Ciebie po drugiej stronie bariery językowej!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.