Rozliczyłeś PIT w Lublinie? Weź udział w loterii i wygraj samochód za blisko 100 tys. zł. Zasady, nagrody

Suzuki Swift był główną nagrodą ubiegłorocznej loterii Rozlicz PIT w Lublinie
Suzuki Swift był główną nagrodą ubiegłorocznej loterii Rozlicz PIT w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Samochód hybrydowy i piętnaście nagród pieniężnych o wartości od 1 tys. do 2 tys. zł czekają na zwycięzców szóstej edycji miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”. Udział w loterii można zgłosić do 1 czerwca. Warunkiem jest wskazanie Lublina w swoim zeznaniu podatkowym, jako miejsca zamieszkania.

Rozlicz PIT w Lublinie po raz szósty

Miejska loteria „Rozlicz PIT w Lublinie” z edycji na edycję cieszy się coraz to większym zainteresowaniem wśród mieszkańców. W ubiegłorocznej edycji udział wzięło prawie 16,5 tys. uczestników. Główną nagrodę, jaką był samochód hybrydowy Suzuki Swift, wygrał pan Bartosz.

Zgłoszenia do obecnej edycji loterii można składać do 1 czerwca. Udział w loterii mogą wziąć osoby pełnoletnie, które w 2024 roku złożyły deklarację podatkową za 2023 rok w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie i wskazały Lublin, jako miejsce zamieszkania.

Aby zgłosić się do loterii, należy wypełnić formularz online na stronie internetowej lublin.eu/PIT lub udać się do jednego z Punktów Obsługi Loterii i na miejscu wypełnić dostępny tam kupon (formularz papierowy) oraz wrzucić go do specjalnej urny.

Punkty obsługi Loterii znajdują się w Wydziale Komunikacji (ul. Czechowska 19a), biurowcu przy ul. Spokojnej 2 i Ratuszu (pl. Łokietka 1) oraz we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin:

  • ul. Wieniawska 14,
  • ul. Filaretów 44,
  • ul. Szaserów 13-15,
  • ul. Franciszka Kleeberga 12a,
  • ul. Wolska 11.

Do wygrania samochód

Łączna pula nagród w tegorocznej loterii przekracza 123 tys. zł. Nagroda główna o wartości ponad 103 tys. zł to samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid o wartości jednostkowej 93 tys. zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną na pokrycie podatku dochodowego od wygranej.

Nagrody I stopnia to 5 nagród pieniężnych o wartości jednostkowej 2 tys. zł. Nagrody II stopnia to natomiast 10 nagród pieniężnych o wartości jednostkowej 1 tys. zł.

Zwycięzców miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” poznamy 20 czerwca w obecności powołanej Komisji Nadzoru.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.