Rozkład jazdy komunikacji miejskiej od 1 września. Co się zmieni?

IMAG4284 e1472028798788

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wchodzi w życie nowy rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Lublinie.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że od 1 września linia nr 47 zostanie wydłużona do pętli Zbożowa. – Połączenie stanowi realizację postulatów mieszkańców os. Botanik dotyczących uruchomienia bezpośredniego połączenia z dzielnicą Czechów – informuje Justyna Góźdź, rzeczniczka Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

– Ponadto w związku z postulatami osób pracujących na terenie Strefy Ekonomicznej na Felinie wybrane kursy zostaną skierowane do przystanku Felin Europark – dodaje.

Od 1 września wchodzi też w życie rozkład jazdy obowiązujący w czasie roku szkolnego, w którym autobusy i trolejbusy jeżdżą z większą częstotliwością. Rozkład jaki będzie obowiązywał w roku szkolnym już jest dostępny na stronie ztm.lublin.eu.

(fot. Dominik Wąsik)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.