Rozdawali darmowe jabłka w Lublinie. Ludzie wynosili je siatkami

45859654 1968278523261380 328503404018008064 o
Rozdawali darmowe jabłka na placu Litewskim | fot. Maciej Cybulak

Sadownicy z naszego regionu rozdawali dzisiaj na placu Litewskim jabłka w ramach akcji „Poczuj smak, poczuj dumę” z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Akcja rozdawania darmowych jabłek była organizowana przez Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. Celem akcji było uświadomienie konsumentom walorów smakowych i właściwości polskich jabłek a także przekonać ich do wybierania polskich owoców zamiast importowanych.

Sadownicy z regionu rozpoczęli rozdawać darmowe jabłka na Placu Litewskim o godz. 10, lecz po niespełna godzinie już ich zabrakło. Sadownicy z lubelskiego Powiśla przywieźli blisko 8 ton jabłek różnych odmian.

Do częstowania się darmowymi jabłkami nikogo nie trzeba była namawiać. Mieszkańcy Lublina zamiast brać po kilka sztuk to wynosili je siatkami i pudełkami, w których były rozdawane. – Na zdrowie – mówią uśmiechnięci sadownicy.

Czytaj także: Rozdawali darmowe jabłka. Chytrzy ludzie z Lublina [WIDEO]

jak za darmo to biore typowy polak nosacz malpa

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak zawsze część ludzi zachowuje się jak bydło. Co z wami? Chociaż, wydaje mi się, że najwięcej brali emeryci

  2. Bo miastowi to są prawdziwi wieśniacy. Zwykły człowiek ze wsi by się tylko poczestował A to miasto bydło się rzuciło jak na cukier w Lidlu.. żal mi was….

  3. Jestem_ze_wsi-nie mierz wszystkich jedną miarą,wszędzie są czarne owce i zakały,to daruj sobie.Wracając do tematu artykułu,dno i wstyd,takie zachowanie jak zaprezentowali wyżej wymienieni,co brali siatkami i pudełkami.Idę zakład,że jak by wrzucono gówno zamiast jabłek,i podpisano czekolada,to na pewno by było tak samo jak z jabłkami,bo za darmo.Ciekawi mnie jak im nie wstyd?,przecież jabłka nie są drogie,a kupując je,fortuny nie tracimy,a dajemy zarobić m.in ludziom co ciężko się przy nich napracowali.