Rozdają maseczki zapominalskim pasażerom. Wiele osób podróżuje bez maseczek

109694101 3168605929885468 9210705721752202948 o
Nadzór Ruchu MPK Lublin wspólnie ze Strażą Miejską, rozdają pasażerom maseczki ochronne | fot. MPK Lublin

Wiele osób podróżując pojazdami komunikacji miejskiej, rezygnuje z noszenia maseczek, dlatego nadzór ruchu MPK Lublin wraz ze strażnikami miejskiej rozdają darmowe maseczki zapominalskim pasażerom.

Darmowe maseczki dla pasażerów komunikacji miejskiej

Dwuosobowe patrole złożone z pracowników nadzoru ruchu lubelskiego MPK oraz strażników miejskich, można spotkać między godz. 8:00, a 14:00 w autobusach i trolejbusach oraz na przystankach i pętlach nawrotowych.

„Chcemy przypominać podróżującym komunikacją miejską o obowiązku zasłaniania ust i nosa, tym bardziej teraz, kiedy wraz z nowym rokiem szkolnym, ruch w miejskiej komunikacji będzie zdecydowanie większy” – mówi Weronika Opasiak, rzecznik prasowy MPK Lublin.

Tym razem dla pasażerów przygotowano 6 tys. darmowych maseczek.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Powinni kontrolować wszystkie autobusy w mieście! Połowa jadących osób (a prawie 99% nastolatków) nie zakłada maseczek w komunikacji miejskiej ani w galeriach handlowych!