Rozdają maseczki pasażerom komunikacji miejskiej. Akcja MPK Lublin i Straży Miejskiej

Nadzór Ruchu MPK Lublin i Straż Miejska ponownie rozdają maseczki | fot. MPK Lublin
Nadzór Ruchu MPK Lublin i Straż Miejska ponownie rozdają maseczki | fot. MPK Lublin

Nadzór Ruchu MPK Lublin wspólnie ze Strażą Miejską, ponownie rozdają maseczki pasażerom komunikacji miejskiej. Tym razem przygotowano 3 tysiące maseczek.

Darmowe maseczki dla pasażerów komunikacji miejskiej

„Chcemy przypominać pasażerom o obowiązku zakrywania ust i nosa w pojazdach komunikacji miejskiej, a wszystko dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Niestety, nie wszyscy pasażerowie stosują się do tego nakazu” – mówi Weronika Opasiak, rzeczniczka prasowa MPK Lublin.

Ekipy złożone z pracowników Nadzoru Ruchu MPK Lublin oraz strażników miejskich, można spotkać na przystankach, pętlach nawrotowych oraz głównych liniach komunikacyjnych w godz. 8:00-14:00. Akcja potrwa dziś (18 marca) i w piątek oraz przez najbliższy tydzień.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.