Rozbudują dwa skrzyżowania. Jedno na Węglinie, drugie na Felinie

Rozbudują skrzyżowanie ul. Gęsiej z ul. Jana Pawła II w Lublinie
Rozbudują skrzyżowanie ul. Gęsiej z ul. Jana Pawła II w Lublinie | Mapy Google

Urzędnicy wydali zezwolenia na rozbudowę dwóch skrzyżowań na terenie Lublina. Mowa tu o skrzyżowaniu ul. Gęsiej z ul. Jana Pawła II na Węglinie i skrzyżowaniu ul. Franczaka “Lalka”, ul. Skalskiego z ul. Jagiellończyka na Felinie.

Rozbudują skrzyżowania w Lublinie

Wkrótce Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie ogłosi przetargi na rozbudowę dwóch lubelskich skrzyżowań. Dla obydwu inwestycji urzędnicy wydali decyzje o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. Chodzi o skrzyżowania na Węglinie i Felinie.

Ulica Gęsia zostanie rozbudowana o dodatkowy pas ruchu dla pojazdów skręcających w prawo w ul. Jana Pawła II wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Jana Pawła II oraz przebudową sygnalizacji świetlnej. Przebudowana będzie również infrastruktura techniczna, taka jak chociażby oświetlenie drogowe, kanalizacja deszczowa, gazociąg czy sieci elektroenergetyczne.

Natomiast rozbudowa skrzyżowania ul. J. Franczaka “Lalka”, ul. Gen. S. Skalskiego z ul. K. Jagiellończyka w Lublinie będzie polegać na rozbudowie drogi powiatowej nr 2344L – ul. J. Franczaka “Lalka” na odcinku od km roboczego 0+084,20 do km roboczego 0+295,65, rozbudowie drogi gminnej nr 103892L – ul. Gen. S. Skalskiego wraz z przebudową rowu odwadniającego, budową sieci kanalizacji deszczowej, budową i przebudową oświetlenia drogowego wraz z budową kanalizacji kablowej.

Rozbudują skrzyżowanie ul. Franczaka “Lalka”, ul. Skalskiego z ul. Jagiellończyka w Lublinie
Rozbudują skrzyżowanie ul. Franczaka “Lalka”, ul. Skalskiego z ul. Jagiellończyka w Lublinie | Mapy Google

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.