Rowery miejskie nie zostaną na dłużej. Wrócą dopiero na wiosnę

lubelski rower miejski
Rowery miejskie w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

To pierwszy taki przypadek od początku funkcjonowania Lubelskiego Roweru Miejskiego. Sezon rowerów miejskich nie zostanie przedłużony do listopada, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych.

 

To już ostatnie dni funkcjonowania Lubelski Rower Miejski w tym roku. Zgodnie z umową system rowerów miejskich będzie funkcjonował do końca ostatniego dnia października. Jednoślady znikną z lubelskich ulic na zimę i powrócą na nie w marcu 2018 r.

 

Warto też pamiętać, że wraz z ostatnim dniem października zakończy się sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego. W poprzednich latach zdarzało się, że na prośbę użytkowników zamknięcie stacji było odkładane w czasie, np. do końca listopada. W tym roku m.in. z uwagi na mniejszą popularność systemu, tak się nie stanie. Lubelski Rower Miejski wróci dopiero w przyszłym roku.

 

System przestanie działać w nocy z 31 października na 1 listopada. Wywożenie rowerów ze stacji rozpocznie się w nocy z wtorku na środę. – Będziemy je wywozić stopniowo. Część rowerów wróci do magazynu, część trafi do serwisu – mówi Marek Pogorzelski, rzecznik NextBike Polska.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.