Rowery miejskie na stacjach paliw Orlen w Lublinie. Sprawdź ich lokalizacje

DSC06599
Stacja paliw Orlen w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wiosną na stacjach paliw Orlen w Lublinie pojawi się sześć nowych stacji Lubelskiego Roweru Miejskiego. Łącznie do systemu zostanie włączonych 60 nowych jednośladów.

Znamy już lokalizacje nowych stacji Lubelskiego Roweru Miejskiego, które powstaną dzięki współpracy PKN Orlen z Nextbike Polska. Na przełomie marca i kwietnia zostaną uruchomione na 5 stacjach paliw zlokalizowanych w różnych częściach Lublina. Łącznie do systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego zostanie włączonych 50 nowych jednośladów.

Rowery dostępne na stacjach Orlen będą w pełni kompatybilne z istniejącym systemem roweru miejskiego, co oznacza, że pojazdy wypożyczone z nowych stacji będzie można pozostawić na dowolnych stacjach rowerowych na terenie miasta i odwrotnie. Wypożyczanie na stacjach benzynowych będzie przebiegać na tych samych zasadach, z wykorzystaniem terminala lub aplikacji mobilnych.

Nowe stacje Lubelskiego Roweru Miejskiego  zostaną zlokalizowane na stacjach ORLEN:

• al. Kraśnicka 116A
• ul. Głęboka 32
• ul. Męczenników Majdanka 74
• ul. Mełgiewska 2E
• al. Spółdzielczości Pracy 30

To nie koniec

W Lublinie na wiosnę pojawi się jeszcze jedna stacja roweru miejskiego z kolejnymi 10 jednośladami. Powstanie ona w ramach projektu z budżetu obywatelskiego. Zostanie ona zlokalizowana przy ul. Jana Kasprowicza. Przypomnijmy, że system Lubelskiego Roweru Miejskiego aktualnie składa się z 91 stacji z 910 rowerami.

Zgodnie z umową rowery miejskie na lubelskie ulice wrócą już 1 kwietnia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.