Rossmann wprowadza ograniczenia w sprzedaży. Ile sztuk można kupić?

rossmann drogeria
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Koronawirus w Polsce. Rossmann wprowadził w swoich drogeriach w całym kraju ograniczenia zakupów na wybrane towary. Klienci będą mogli kupić maksymalnie trzy sztuki wybranych produktów.

Obostrzenia spowodowane są masowym kupowaniem towarów w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Informacje o ograniczeniach w zakupach niektórych towarów pojawiły się na drzwiach sklepów. Chodzi o produkty typu: żele, mydła antybakteryjne, papier toaletowy, ręczniki kuchenne.

Popularne platformy sprzedaży internetowej – OLX i Allegro, nie wystawią już na swoich aukcjach maseczek, żelów antybakteryjnych i środków do dezynfekcji – postanowienie w tej sprawie wydał w tym tygodniu premier Mateusz Morawiecki.

Zgodnie z nowymi przepisami Prezes Rady Ministrów może nałożyć na przedsiębiorstwa polecenia w związku z przeciwdziałaniem COVID-19. Są one wydawane w drodze decyzji administracyjnej i podlegają natychmiastowemu wykonaniu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.