Rondo im. Romana Dmowskiego. Nocą będą wymieniać nawierzchnię

Rondo im. Romana Dmowskiego. Nocą będą wymieniać nawierzchnię - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Kolejny etap prac na przebudowie al. Tysiąclecia. Nocą będą wymieniać nawierzchnię na rondzie pod Zamkiem. Przejazd będzie ograniczony do jednego pasa ruchu.

Wykonawca przebudowy al. Tysiąclecia przystępuje do wymiany nawierzchni na rondzie im. Romana Dmowskiego pod Zamkiem. Prace będą realizowane nocami z czwartku na piątek i z piątku na sobotę. Roboty będą rozpoczynały się nie wcześniej niż po godz. 20 i kończyły się we wczesnych godzinach porannych dnia następnego. W pierwszą noc wykonawca usunie istniejącą nawierzchnię, by następnej nocy ułożyć nową.

Tymczasowa organizacja ruchu jest wieloetapowa i będzie się zmieniała zależnie od tego, na których pasach ruchu, a na pewnych etapach na dwóch na raz, będzie pracował sprzęt wykonawcy. Generalnie przejezdność przez rondo zostanie zachowana, jednak wjazd na skrzyżowanie będzie ograniczany do jednego pasa ruchu. Tak samo będzie na samym skrzyżowaniu.

W etapie, który nie przewiduje przejazdu przez rondo na kierunku Zamość – Warszawa, kierowcy będą zawracali na rondzie im. Mohyły i stamtąd, dojeżdżając do ronda ul. Lwowską, będą mogli skręcić w prawo w al. Tysiąclecia w kierunku na Warszawę lub przejechać przez skrzyżowanie w kierunku al. Unii Lubelskiej.

W trakcie prac sygnalizacja na rondzie zostanie wyłączona.

(fot. youtube.com)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.