Rolnicy zawiesili protest pod Lublinem. Koniec utrudnień i objazdów. Ruch na obwodnicy wznowiony

Protest rolników w Elizówce przy węźle Lublin Rudnik
Protest rolników w Elizówce przy węźle Lublin Rudnik | fot. Dominik Wąsik

Rolnicy protestujący w Ciecierzynie pod Lublinem właśnie zawiesili swój protest. Oznacza to koniec utrudnień i objazdów. Służby drogowe GDDKiA wznowiły już ruch na obwodnicy Lublina.

Koniec utrudnień w Ciecierzynie i na obwodnicy Lublina

Organizatorzy protestu w Ciecierzynie przy węźle Lublin Rudnik poinformowali nas właśnie, że zawiesili swój protest do odwołania. Oznacza to koniec utrudnień w tym miejscu i objazdów, które obowiązywały od środy, 20 marca.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wznowiła o godz. 17:00 ruch na obwodnicy Lublina. Przypomnijmy, że w związku z protestem wyłączony był odcinek obwodnicy od węzła Lublin Czechów do węzła Lublin Tatary. W tym czasie kierowcy byli kierowani na objazd przez Lublin.

Przypomnijmy, że ruch na drodze krajowej nr 19 w Ciecierzynie został przywrócony w nocy z soboty na niedzielę (23/24 marca). W niedzielę od rana protestujący tu rolnicy rozdawali przejeżdżającym kierowcom jabłka i palmy z okazji Niedzieli Palmowej. Rozdali łącznie 600 kg jabłek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.