Rolnicy zablokują ważny węzeł komunikacyjny w regionie. Protest rozpocznie się o godz. 10:00

Protest rolników pilnowany przez policję
Protest rolników pilnowany przez policję | fot. KWP Lublin

Dziś, 12 marca 2024 roku, w miejscowości Piaski ponownie odbędzie się protest rolników. Utrudnienia w ruchu są planowane w godzinach od 10:00 do 15:00. W trakcie demonstracji traktory będą regularnie wyjeżdżać na drogę krajową numer 17, a rolnicy będą przemieszczać się po przejściach dla pieszych. Apelujemy do kierowców o ostrożność i wykonywanie poleceń policji.

Utrudnienia s -17 i s -12

Dziś o godzinie 10:00 w Piaskach rozpocznie się protest rolników. Uczestnicy będą zgromadzeni na parkingu przy ul. Zamojskiej, skąd będą regularnie wyjeżdżać ciągnikami na drogę krajową nr 17, (przez rondo w Piaskach ul. Lubelska do ronda przy Węźle Piaski Wschód przy S12), po czym wrócą na wspomniany parking. Dodatkowo rolnicy będą korzystać z przejść dla pieszych i blokować ruch.

Protest rolników 9 lutego w województwie lubelskim
Protest rolników 9 lutego w województwie lubelskim | fot. KWP Lublin

W związku z powyższym będą występować utrudnienia w ruchu. Wszystkich kierujących prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy Policji.

Zgromadzenie zaplanowane jest do 15 marca. O kolejnych dniach, w których będą występowały inne utrudnienia w ruchu, będziemy informować na bieżąco.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.