Rodzinny seans filmowy na Dzień Dziecka w Lublinie

Rodzinny Dzień Dziecka z Kinem Bajka
Rodzinny Dzień Dziecka

Miasto Lublin zaprasza najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziców na specjalny, bezpłatny seans filmowy z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca w Kinie Bajka.

Szczegóły wydarzenia

Z okazji Dnia Dziecka, Lublin przygotował wyjątkowy przedpremierowy pokaz filmu animowanego „Leonardo. Odkrywca”, nominowanego do Oscara. Seans odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca, o godzinie 15:30 w Kinie Bajka. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak obowiązują wejściówki.

Jak otrzymać wejściówki?

Bezpłatne wejściówki będą dostępne w dniach 28-29 maja, od godziny 8:00 do 15:30, w Wydziale Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 23 (pokój 101). Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki, bez możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.

kino
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

„Serdecznie zachęcam do udziału w wydarzeniu. Z pewnością będzie to doskonała okazja do wzmacniania relacji i wspaniałej, rodzinnej zabawy. Wspólnie spędzony czas to najlepsze, co możemy podarować naszym najbliższym,” mówi Anna Augustyniak, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych.

Akcja jest realizowana w ramach Programu Rodzina Trzy Plus, mającego na celu wsparcie rodzin i promowanie wspólnego spędzania czasu.

Jakie są Wasze plany na Dzień Dziecka? Podzielcie się nimi w komentarzach i udostępnijcie ten artykuł, aby więcej osób mogło skorzystać z tej wyjątkowej okazji!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.