Rodzinny Piknik Motoryzacyjny na placu Zamkowym

plakat

W najbliższą niedzielę na placu pod Zamkiem odbędzie się duże święto motoryzacji pod nazwą „Wielkie Grillowanie” przygotowane przez Lubelską Grupę Dealerską nowych samochodów oraz lubelskie kluby samochodowe. Wstęp na imprezę jest darmowy.

 

Na przybyłych czeka aż dziesięć różnych marek samochodów, w tym: Mazda, Citroen, Audi, Volkswagen, Skoda, Hyundai, Suzuki, Fiat, Alfa Romeo oraz Jeep. Pokazane zostaną najnowsze modele, a poszczególne stoiska producentów, swoim wyglądem będą przypominać kraje, z których dane samochody się wywodzą. Ponadto, zobaczyć będzie można również auta zabytkowe oraz motocykle.

 

Dla najmłodszych, ponad 20 firm, przygotowało specjalne strefy animacji. Będą to pełne gier oraz konkursów miejscach, w których Wasze pociechy zatracą się w zabawie. Chętni, będą mogli wziąć udział w wielkiej grze terenowej, która odbędzie się na terenie placu zamkowego. Inne atrakcje, o jakie postarali się organizatorzy, to m.in.  symulator jazdy po alkoholu oraz pokaz sprzętu policyjnego i wojskowego.

 

Impreza rozpoczyna się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 17:00. W tym czasie pamiętajmy, aby oprócz dobrej zabawy, wspomóc lubelski dom dziecka. Pieniądze, które uda się zebrać podczas pikniku przeznaczone zostaną na pielgrzymkę dzieci z domu dziecka, do Częstochowy.

 

Wszelkie informacje, znajdują się na stronie www.motopikniklublin.pl.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czego można się spodziewać na Pikniku? Dmuchańce Trampoliny będą? Czy to rozrywka edukacyjna?