Rodzinna tragedia. Ojciec i syn utonęli w stawie

Zdjęcie ilustracyjne: KP PSP Ciechanów

Tragedia w Topornicy (pow. zamojski). W jednym ze stawów utopił się ojciec z synem. Dramatyczne sceny rozegrały się w piątek tuż przed godz. 12.

– Otrzymaliśmy informację od osoby, która usłyszała wołanie o pomoc dobiegające ze zbiornika wodnego znajdującego się w miejscowości Topornicy. Zgłaszająca osoba nie widziała zdarzenia – informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych rozpoczęły się poszukiwania osoby, która wołała pomocy. Przy zbiorniku wodnym znajdował się ciągnik z przyczepą, częściowo znajdującą się w wodzie.

Strażacy i ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przystąpili do przeczesywania dna zbiornika. By ułatwić poszukiwania użyli do poszukiwań sonaru, oraz obniżono poziom wody w zbiorniku.

Po godz. 20 na dnie znaleziono ciała dwóch mężczyzn. To 63-latek i jego 34-letni syn. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego tragicznego wypadku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.