Rodzinna tragedia. Ojciec i syn utonęli w stawie

nurek1
Zdjęcie ilustracyjne: KP PSP Ciechanów

Tragedia w Topornicy (pow. zamojski). W jednym ze stawów utopił się ojciec z synem. Dramatyczne sceny rozegrały się w piątek tuż przed godz. 12.

– Otrzymaliśmy informację od osoby, która usłyszała wołanie o pomoc dobiegające ze zbiornika wodnego znajdującego się w miejscowości Topornicy. Zgłaszająca osoba nie widziała zdarzenia – informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych rozpoczęły się poszukiwania osoby, która wołała pomocy. Przy zbiorniku wodnym znajdował się ciągnik z przyczepą, częściowo znajdującą się w wodzie.

Strażacy i ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przystąpili do przeczesywania dna zbiornika. By ułatwić poszukiwania użyli do poszukiwań sonaru, oraz obniżono poziom wody w zbiorniku.

Po godz. 20 na dnie znaleziono ciała dwóch mężczyzn. To 63-latek i jego 34-letni syn. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego tragicznego wypadku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.