Restaurant Week w Lublinie już niebawem! Zjedz w świetnych restauracjach za 49 zł

restaurant week
People eat healthy meals at festive table served for party. Friends celebrate with organic food on wooden table top view. Woman pass grilled corn dish to man

W dniach 20 – 31 października odbędzie się czwarta edycja festiwalu Restaurant Week w Lublinie. Hasło tej edycji Festiwalu to „Okazja do świętowania”. Rezerwacje na festiwal trwają !

 

Lubicie odwiedzać restauracje i poszukiwać wciąż to nowych, smakowych doznań? Mamy zatem informację, która może wam pysznie odmienić ostatni tydzień października. Ruszyły rezerwacje na czwartą edycję Restaurant Week w Lublinie.

 

Festiwal Restaurant Week jest cyklicznym ogólnopolskim wydarzeniem, prezentującym najlepsze polskie restauracje. – W ostatnich latach Polacy pokochali restauracje. Popularność jedzenia poza domem wciąż rośnie. Coraz częściej wychodzimy wspólnie coś przekąsić, coraz wyżej cenimy dobry produkt, coraz więcej potrafimy wydać na dania z karty – mówi Paweł Światczyński, pomysłodawca Festiwalu Restaurant Week.

 

Najlepsi w kraju Szefowie Kuchni przygotowują każdorazowo trzydaniowe popisowe menu festiwalowe (przystawka, danie główne, deser) w wyjątkowej cenie 49zł. W jubileuszowej edycji na Gości będzie czekać również niespodzianka pod postacią aperitifu.

 

– Przygotowanie do kolejnej edycji Restaurant Week to za każdym razem duże wyzwanie ze względu na chęć dotarcia do nowych gości. Często menu testowane jest przez nich w kilku restauracjach. Ponieważ cena menu festiwalowego to wszędzie 49 zł, w porównaniach rozstrzygają jakość serwowanych dań oraz serwis – mówi Agnieszka Przytuła, właścicielka kilku restauracji w Lublinie.

 

Każda edycja festiwalu odbywa się pod konkretnym, przewodnim hasłem. Tym razem raczyć się przysmakami będziemy w temacie „Okazja do świętowania”. Bo przecież każda okazja jest dobra, aby spotkać się przy stole!

 

Restaurant Week w Lublinie

Kiedy: 20 – 31 października

Rezerwacje: www.restaurantweek.pl

Lista restauracji: 16 stołów, 2 PI ER, Alan Hugs, Arte Del Gusto, Atrium, Beletage Grand Hotel, Chapter ONE, Czarcia Łapa, Dymiona Gęś, EGO – Hotel Alter, G20 Resto Bar, Grodzka 15, Hotel Luxor, Hotel Piano, in Between, Le Monde, Od Kuchni, Perłowa, Sarzyński, Stół i Wół, Insomnia, The Olive – Hotel Ilan, Trzy Romanse – Hotel Wieniawski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.