Remonty na drogach krajowych w woj. lubelskim

Remont drogi DK82 Łęczna - Stara Wieś
Fot. GDDKiA

Trwają remonty na drogach krajowych nr 48, 74 oraz 82 w woj. lubelskim. Prace zakończą się we wrześniu.

Jakie odcinki są remontowane

Na DK48 remontowany jest ok. 4-kilometrowy odcinek między miejscowościami Chrustne a Korzeniów, na DK74 trwają prace w Wymysłowie koło Gościeradowa (odcinek ok. 2 km), a na DK82 między Łęczną a Starą Wsią (ok. 6 km).

Roboty polegają na usunięciu wierzchniej warstwy oraz ułożeniu nowej nawierzchni bitumicznej, a także naprawie poboczy i wykonaniu oznakowania poziomego oraz uzupełnieniu oznakowania pionowego.

W miejscu prowadzonych prac kierowcy mogą napotkać utrudnienia drogowe w postaci ograniczeń prędkości oraz ruchu wahadłowego. Planujemy, że utrudnienia zakończą się na przełomie sierpnia i września. Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.