Remont deptaka w Lublinie. Zamkną dla ruchu pl. Łokietka, kierowcy na objazdy

DSC06050
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Przebudowa deptaka w Lublinie wkracza w kolejny etap. Ze względu na prace przy nawierzchni, zamknięta dla ruchu zostanie ul. Kozia i plac Łokietka. Kierowcy na objazdy.

Wykonawca przebudowy deptaka w poprzednim tygodniu rozpoczął prace w pobliżu Bramy Krakowskiej i teraz chce przystąpić do rozbiórki nawierzchni na placu Łokietka. Będzie wiązać się to z ograniczeniem ruchu kołowego w tym miejscu. Zmiana organizacji ma zostać wprowadzona od najbliższego wtorku, 24 kwietnia.

Wykonawca zamknie dla ruchu ul. Kozią a także pl. Łokietka, co będzie oznaczało brak ciągłości ruchu kołowego na linii ul. Królewska – ul. Lubartowska i odwrotnie. Przejazd przez pl. Łokietka będzie możliwy wyłącznie dla pojazdów: komunikacji miejskiej, wykonawcy, służb komunalnych i taxi.

– Na ul. Bajkowskiego będzie obowiązywał nakaz skrętu w lewo w ul. Lubartowską, a ruch z ul. Wyszyńskiego będzie kierowany w ul. Podwale. Jazda dalej niż do ul. Podwale będzie możliwa tylko jako dojazd do posesji, w tym i Archikatedry Lubelskiej – tłumaczy Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.