Rekordowe mandaty dla piratów drogowych w Tomaszowie Lubelskim

Elektryczny radiowóz marki Kia
Elektryczny radiowóz marki Kia | fot. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ukarali trzech kierowców za znaczne przekroczenie prędkości. Rekordzista jechał z prędkością 216 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 90 km/h.

Policjanci karzą drogowych piratów

Policjanci tomaszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli trzech kierujących, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. W miejscowości Jeziernia 52-letnia obywatelka Ukrainy kierująca Audi jechała 147 km/h w strefie z ograniczeniem do 80 km/h. Za to naruszenie przepisów otrzymała mandat w wysokości 2 000 złotych.

Audi przekroczyło prędkość
Pirat drogowy – zatrzymany i ukarany | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Recydywista z wysokim mandatem

W miejscowości Potokach 63-letni obywatel Ukrainy kierujący Toyotą pędził 184 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 94 km/h. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne wykroczenia. Tym razem otrzymał mandat w wysokości 5 000 złotych, w ramach recydywy.

Toyota przekroczyła limity prędkości
Pirat drogowy – zatrzymany i ukarany | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Rekordzista na obwodnicy

Największym piratem drogowym okazał się 60-latek z gminy Narol, który jechał Volkswagenem przez obwodnicę Tomaszowa Lubelskiego z prędkością 216 km/h. Za to wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2 500 złotych.

Passatem ponad 200 km/h
Pirat drogowy – zatrzymany i ukarany | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Cała trójka kierowców otrzymała także dodatkowe punkty karne. Policja apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby zapewnić bezpieczeństwo na drogach.

Jakie są Wasze opinie na temat kar dla kierowców przekraczających prędkość? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach i udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.