Rekordowa loteria w Lublinie. Takiego zainteresowania jeszcze nie było!

Hybrydowe Suzuki główną nagrodą z loterii Rozlicz PIT w Lublinie
Hybrydowe Suzuki główną nagrodą z loterii Rozlicz PIT w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Chodzi o zainteresowanie lublinian tegoroczną loterią podatkową. Swój akces zgłosiło ponad 16 tys. osób – to dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Nie jest to jeszcze finalny wynik, bo aktualnie trwa liczenie i weryfikacja zgłoszeń złożonych drogą tradycyjną w formie papierowych kuponów.

Loteria podatkowa w Lublinie

Termin składania zgłoszeń do piątej edycji loterii podatkowej Rozlicz PIT w Lublinie upłynął 2 maja. W tym roku na zwycięzców czeka łącznie 15 nagród pieniężnych o jednostkowej wartości: 1-2 tys. złotych. Nagrodą główną jest samochód hybrydowy Suzuki Swift. Łączna wartość nagród wynosi blisko 110 tys. złotych.

Losowanie nagród odbędzie się 16 maja przy udziale Komisji Nadzoru metodą tradycyjną poprzez ręczne wyciąganie z urny kartoników z przydzielonymi numerami ID zgłoszeń w loterii. Transmisja z losowania będzie przeprowadzona na stronie internetowej miasta Lublin.

Rekordowe zainteresowanie

Za pośrednictwem internetu swój udział w tegorocznej loterii zgłosiło 16 421 osób – to dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Aktualnie trwa jeszcze liczenie i weryfikacja zgłoszeń złożonych drogą tradycyjną w formie papierowych kuponów.

W ubiegłorocznej edycji loterii Rozlicz PIT uczestniczyło 8 310 mieszkańców, w tym 635 osób, które rozliczało PIT w Lublinie po raz pierwszy. Loteria podatkowa prowadzona jest od 2019 r.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.