Ratusz nagradza pieniężnie swoich pracowników. Ile dostali? [LISTA]

IMG 20161006 123636 e1480340626667

Urząd Miasta Lublin opublikował listę 107 urzędników pełniących funkcje publiczne, którzy otrzymali nagrody pieniężne w 2016 roku. Najwięcej, bo 27 tys. zł otrzymała miejska skarbniczka.

 

Ratusz upublicznił listę 107 pracowników, którzy zostali nagrody pieniężne za… właśnie, za co? Za wzorową pracę, samodzielność, zaangażowanie – m.in. za to nagrodził prezydent swoich pracowników. To tylko stanowiska, które pełnią funkcje publiczne. Przypomnijmy, że w urzędzie miasta pracuje ponad 1,2 tys. pracowników, którzy również dostali nagrody, ale ich miasto nie chce już ujawnić.

 

Najwięcej dostała skarbniczka miasta – Irena Szumlak. Swoją funkcję wykonuje na tym stanowisku od prawie 30 lat. Skarbniczka otrzymała dwie nagrody: 15 tys. „za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych” oraz 12 tys. za m.in. „osobiste zaangażowanie, kreatywność i współdziałanie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie”.

 

Po 22 tys. zł otrzymali zastępcy prezydenta Lublina – Monika Lipińska oraz Artur Szymczyk. Niewiele mniej, bo po 20 tys. zł otrzymali – Krzysztof Komorski (zastępca prezydenta) i Andrzej Wojewódzki (sekretarz miasta).

 

Miasto na nagrody za rok 2016 dla 107 pracowników przeznaczyło 257 309,7 zł. Jednak pamiętajmy, że nie jest to ostateczna kwota. Z odpowiedzi jaką otrzymała Fundacja Wolności wynika, że ostateczna suma wszystkich nagród przyznanych w 2016 roku wyniosła miasto ponad 1,2 mln zł.

 

Lista nagrodzonych pracowników

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Teraz macie swojego Żuka z PO niech rozdaje dalej pieniądze darmozjadom za nasze podatki. Ja tez wykonuje swoją prace sumiennie i odpowiadam za ludzkie Życie i mi nikt nagród nie daje,