Radny apeluje o budowę trzech wybiegów dla psów w dzielnicach Dziesiąta i Kośminek

Wybieg dla psów z przeszkodami w Parku Ludowym
Wybieg dla psów z przeszkodami w Parku Ludowym | fot. Miasto Lublin

Radny klubu radnych prezydenta Krzysztofa Żuka apeluje o budowę trzech wybiegów dla pasów w dzielnicach Dziesiąta i Kośminek w Lublinie.

Czy w Lublinie przybędzie wybiegów dla psów?

Radny Piotr Choduń zaapelował o rozważenie i wskazanie możliwych lokalizacji wybiegów dla psów w dzielnicach Dziesiąta i Kośminek w Lublinie. Chodzi o ulice: Nadrzeczną, Robotniczą i Skrzynicką w rejonie ROD im. Adama Mickiewicza.

„Będąc właścicielem psa, z którym spaceruję po w/w terenie, spotykam wielu mieszkańców ze swoimi pupilami (są to dzielnice z przewagą budynków jednorodzinnych), którzy apelują o realizację takiej inwestycji” – napisał w interpelacji radny Choduń.

I dodał, że „wybiegi dla psów cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców, o czym świadczy fakt, że w dwóch wybiegach zlokalizowanych w Parku Ludowym codziennie widuje się dużą liczbę właścicieli ze swoimi czworonogami”.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.