Radio RMF FM rozda w Lublinie darmowe choinki. Będzie też Lanberry

Darmowe choinki od RMF FM w Lublinie | fot. materiały organizatora

W piątek ekipa radia RMF FM przyjedzie do Lublina, by rozdać mieszkańcom naszego miasta tysiąc darmowych choinek w ramach akcji choinki pod choinkę od RMF FM. Sprawdź, gdzie i o której po darmową choinkę.

Lublin jest kolejnym miastem na mapie akcji choinki pod choinkę od radia RMF FM. Żółta ekipa była już m.in. we Wrocławiu, w Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Kielcach i Warszawie. Teraz przyszedł czas na stolicę województwa lubelskiego!

Co roku radio RMF FM przed Świętami Bożego Narodzenia rozdaje darmowe choinki w ramach akcji choinki pod choinkę RMF FM. Zorganizowana ekipa przyjeżdża specjalnymi wozami, z których w danym punkcie miasta rozdaje przy dźwiękach pozytywnej świątecznej muzyki, darmowe choinki.

Darmowe choinki od RMF FM w Lublinie 2019

Akcja „Choinki pod choinkę od RMF FM” zawita do Lublina w piątek (20 grudnia). Od godz. 11:00 na Placu Zamkowych rozdanych zostanie 1000 świątecznych drzewek. Gościem specjalnym w Lublinie będzie Lanberry (wcześniej miał być Marcin Sójka).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.