Uwaga! Punkt Obsługi Klienta ZTM wkrótce zmieni lokalizację

zarząd transporu miejskiego w lublinie nowy adres

W listopadzie urzędnicy z Zarządu Transportu Miejskiego przeprowadzą się do nowego budynku. Zmieni się też adres Punktu Obsługi Klienta.

 

Przypomnijmy, że na początku roku 2017 urzędnicy z Zarządu Dróg i Mostów wraz z Zarządem Transportu Miejskiego poszukiwali wspólnie miejsca, w którym mogli by wspólnie dzielić. Mimo, że w postępowaniu wpłynęły cztery oferty, to żadna nie odpowiadała obydwu instytucjom. Dlatego postanowiono, że każdy będzie szukała na „własną rękę”.

 

I tak po kilku miesiącach poszukiwań Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie podpisał umowę najmu z lubelską spółką Centrum Zana Holding, która na okres 10 lat udostępni powierzchnie biurowe w nowo pobudowanym biurowcu przy ul. Nałęczowskiej 14 (tuż za obecnym budynkiem ZTM przy al. Kraśnickiej 25).

 

– Termin przeprowadzki zgodnie z umową zaplanowany jest od 6 listopada br. – po okresie Wszystkich Świętych – informuje podinspektor Anna Zalewska z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

 

Wiemy, że ZTM wynajął 1916 m/kw., za które miesięcznie przyjdzie im płacić 86 tys. zł. Biuro Obsługi Klienta będzie znajdowało się na parterze wynajmowanego budynku przy ul. Nałęczowskiej 14.

 

Budynek, który obecnie zajmuje Zarząd Transportu Miejskiego zostanie zburzony. W jego miejscu zacznie się budowa kolejnego biurowca. Zobacz wizualizacje – link.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.