Wynieśli z drogerii perfumy o wartości ponad 1500 zł. Rozpoznajesz ich?

68 122597
Ukradli z drogerii perfumy | fot. Policja Puławy

Puławscy policjanci poszukują sprawców kradzieży perfum z jednej z drogerii na terenie Puław. Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Policji w Puławach.

Do kradzieży doszło w jednej z drogerii na terenie Puław. Dwóch mężczyzn dokonało kradzieży kilku flakonów perfum znanych marek. Straty wyniosły ponad 1500 zł. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował moment kradzieży, a następnie ucieczkę sprawców.

– Do sprawy poszukujemy mężczyzn widocznych na publikowanych zdjęciach i nagraniu. Informację można przekazać anonimowo – mówi Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji.

Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Puławach pod nr tel. (81) 889-02-90 lub (81) 889-03-14 albo 997.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.