Puławy: Uczeń wyskoczył z okna w czasie lekcji

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czasie lekcji doszło do tragedii. Uczeń otworzył okno i wyskoczył z I piętra szkoły podstawowej nr 11 w Puławach. Przytomny został zabrany do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 10.00 na terenie szkoły podstawowej nr 11 w Puławach. Uczeń 6 klasy podczas jednej z lekcji nagle podbiegł do okna, otworzył je i wyskoczył. Upadek na szczęści nie był groźny, ponieważ klasa, w której odbywała się lekcja znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

 

Przytomnego 12-latka pogotowie zabrało do szpitala. Jego stan nie zagraża życiu. – Aktualnie chłopiec przebywa na obserwacji. Doznał ogólnych potłuczeń ciała – informuje mł. asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji.

 

Funkcjonariusze ustalają, jak i dlaczego doszło do wypadku.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.