Pub Św. Michał znów działa. Dwa tygodnie temu w lokalu wybuchł pożar

Pub regionalny Św. Michał ponownie otwarty
Pub regionalny Św. Michał ponownie otwarty | fot. Dominik Wąsik

Pub Św. Michał znów działa. Popularna restauracja została zamknięta na dwa tygodnie po tym, jak wybuchł w niej pożar, w wyniku którego część kuchni uległa zniszczeniu.

Św. Michał otwarty po przerwie spowodowanej pożarem

Położony przy ul. Grodzkiej 16 na Starym Mieście w Lublinie pub regionalny Św. Michał od środy, 28 grudnia znów jest czynny. Lokal został otwarty po ponad dwutygodniowej przerwie, spowodowanej zniszczeniami po pożarze.

Pożar w restauracji

Przypomnijmy, w poniedziałek 12 grudnia w godzinach południowych w kuchni pubu wybuchł pożar, gasiło go siedem jednostek straży pożarnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał, czego nie można powiedzieć o kamienicy.

Choć z zewnątrz nie było tego tak widać, wnętrze kuchni na ostatni piętrze i poddasze zostały częściowo zniszczone. Najbardziej ucierpiało poddasze, a parter budynku został zalany wodą użytą w czasie akcji gaśniczej.

POWIĄZANE:

Wystarczyły dwa tygodnie, aby właściciele lokalu poradzili sobie ze skutkami pożaru i pub Św. Michał znów mógł działać.

8 lat działalności

Pub regionalny Św. Michał działa od 2014 roku. Jest to największy w Lublinie pub typu wielokran z piwami rzemieślniczymi. Lokal posiada 31 kranów z rotacyjnie zmieniającymi się piwami z najlepszych polskich i zagranicznych browarów. Kuchnia specjalizuje się w regionalnych potrawach Lubelszczyzny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.