Przywłaszczył telefon zgubiony przez innego klienta sklepu. Jest poszukiwany

Mężczyzna przywłaszczył telefon należący do innego klienta sklepu
Mężczyzna przywłaszczył telefon należący do innego klienta sklepu | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia, który przywłaszczył telefon należący do innego klienta sklepu, który go zgubił w trakcie robienia zakupów. Poznajesz go?

Przywłaszczył telefon w sklepie

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów sieci Stokrotka w Lublinie. Z zebranych przez policjantów w sprawie materiałów wynika, że mężczyzna widoczny na zdjęciu, wykorzystał fakt zagubienia telefonu przez innego z klientów i go przywłaszczył. Wartość mienia oszacowano na 650 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80. Policjanci zapewniają anonimowość.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja zgubiłem portfel w Lidlu baba przy kasie wzięła ukradła 500zl wyrzuciła pod sklepem zgłosiłem na Policję nikt się nie pofatygował obejrzeć kamery sprawa umorzona bez podania przyczyny Kuwa Mać jeany kraj