Przywłaszczył komórkę, saszetkę i kartę bankomatową. Kto go rozpoznaje?

68 69861 e1413484511164

Policjanci poszukują sprawcy przywłaszczenia telefonu komórkowego, karty płatniczej i saszetki. Mężczyzna wykorzystując cudzą kartę dokonał 5 transakcji zbliżeniowych „PayPass” na kwotę 180 złotych. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu stacji paliw, którą odwiedził.

Funkcjonariusze z VII komisariatu Policji w Lublinie zostali powiadomieni przez 44-letniego mężczyznę, że w nocy 7 września br. stracił w nieustalonych okolicznościach telefon komórkowy m-ki Samsung Galaxy S3, kartę płatniczą i saszetkę. Jak się później okazało, osoba która dokonała przywłaszczenia, niedługo później wykorzystała kartę. Nad ranem nieznany mężczyzna dokonał transakcji zbliżeniowych „PayPass” na łączną kwotę 180,88zł w sklepach i na stacjach paliw przy ulicy Andersa, Mełgiewskiej i Pogodnej w Lublinie.

Prowadzący dochodzenie policjanci z VII komisariatu dotarli do nagrania z monitoringu jednej ze stacji paliw, gdzie sprawca użył karty. Jest to młody mężczyzna ubrany w kurtkę koloru biało – zielonego z kapturem, spodnie koloru czarnego, włosy krótkie, proste, ciemny blond, z zakolami, w centralnej części czoła prawdopodobnie znamię lub pieprzyk.

Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje zarejestrowanego mężczyznę proszony jest o kontakt z VII komisariatem Policji w Lublinie pod numerem tel.  (81) 535 49 20 lub 997.

68-69860

68-69861

68-69863

 

materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.