Przyszedł na komisariat zapłacić grzywnę za partnerkę. Zapomniał, że był poszukiwany

policja kajdanki areszt
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Na blisko pół roku do więzienia trafił 20-letni mieszkaniec Lublina, który był poszukiwany przez sąd. Wpadł, gdy przyszedł na komisariat zapłacić grzywnę za swoją partnerkę.

We wrotek rano policjanci operacyjni z V komisariatu weszli do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy Czechów w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynikało, że może tam przebywać poszukiwany przez sąd 20-latek. Mężczyzna miał do odbycia blisko pół roku pozbawienia wolności za wcześniejsze wyroki.

Funkcjonariusze na miejscu zastali dziewczynę poszukiwanego, która została wylegitymowana. Była to 22-letnia mieszkanka Lublina. Przy tej okazji wyszło na jaw, że kobieta również była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności, z możliwością zamiany na grzywnę.

Lublinianka trafiła na komisariat. Tam ku zdziwieniu policjantów, z gotówką pojawił się jej partner. 20-latek zapłacił grzywnę za swoją dziewczynę, która została zwolniona. Sam jednak nie będąc świadomym, że jest na celowniku policjantów został zatrzymany i już trafił do zakładu karnego.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.