Przyszedł do piekarni po drożdżówkę, wyszedł z kasetką pieniędzy. 15-latek odpowie za kradzież

piekarnia
Piekarnia | fot. Adobe Stock

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie 15-letni mieszkaniec Lublina, który dokonał kradzieży blisko 1000 złotych. Nieletni robiąc zakupy w piekarni, ukradł pozostawioną na ladzie kasetkę z pieniędzmi.

Kradzież w piekarni

Do zdarzenia doszło w sobotnie (13.08) popołudnie na terenie Lublina. Z informacji, które otrzymali policjanci, wynikało, iż ktoś dokonał kradzieży pieniędzy w piekarni. Kasetka z zawartością blisko 1000 złotych miała być pozostawiona na ladzie.

„Ekspedientka podejrzewała grupę nieletnich, którzy robili chwilę wcześniej zakupy. Na miejsce od razu skierowani policjanci. Sprawdzający okolicę wywiadowcy szybko namierzyli sprawcę” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Okazało się, że to 15-latek z Lublina. Nieletni miał przy sobie kasetkę ze skradzioną gotówką. 15-latek usłyszał już zarzuty. Jego sprawa swój finał będzie miała w sądzie dla nieletnich.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.