Przyszedł do kościoła i ukradł torebkę. Policja publikuje wizerunek złodzieja

kościół
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który przyszedł do kościoła i ukradł torebkę należącą do organistki. W środku znajdowały się dokumenty, karty płatnicze, pieniądze oraz tablet.

Ukradł torebkę w kościele

Do kradzieży doszło na plebanii jednego z kościołów w Lublinie. Sprawca wykorzystując niezamknięte drzwi wszedł do środka. Mężczyzna widząc pozostawioną przez organistkę torebkę, dokonał kradzieży i oddalił się w nieznanym kierunku.

Łupem złodzieja padły dokumenty, karty płatnicze, kilkaset złotych oraz tablet. Wizerunek złodzieja kamery monitoringu zainstalowane na terenie parafii. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 5. komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Koncertowej 4A, telefon 47 811 47 00.

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia do sprawy kradzieży torebki
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia do sprawy kradzieży torebki | fot. KMP Lublin
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia do sprawy kradzieży torebki
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia do sprawy kradzieży torebki | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.