Przypadkowo zatrzasnął auto, w środku była jego 9-miesięczna córeczka. Liczyła się każda minuta

Wybita szyba w samochodzie
Wybita szyba w samochodzie | fot. KPP Świdnik

W Świdniku mężczyzna przypadkowo zatrzasnął drzwi od samochodu, w którym pozostawił 9-miesięczną córeczkę. W środku znajdowały się też kluczyki. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Strażacy na pomoc dziecku uwięzionemu w aucie

Do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku wpłynęło zgłoszenie od mężczyzny, który na terenie miasta zatrzasnął kluczyki w samochodzie. Z relacji wynikało, że w środku znajduje się jego mała, 9-miesięczna córeczka. Ojciec dziecka nie mogąc się dostać do środka, o pomoc poprosił służby.

Z uwagi na panującą wysoką temperaturę konieczne było podjęcie szybkiego działania. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Przybyli na miejsce strażacy wybili boczną szybę w aucie i dostali się do środka.

„Dziecko na miejscu zostało zbadane przez załogę karetki pogotowia. Na szczęście dziecku nic się nie stało” – informuje asp. sztab. Elwira Domaradzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

ZDJĘCIA

Dziecko wyciągnięte z zatrzaśniętego samochodu
Dziecko wyciągnięte z zatrzaśniętego samochodu | fot. KPP Świdnik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.