Przynieś do wybranych sklepów Biedronka puste butelki i otrzymaj voucher na zakupy. Lista sklepów, limity, regulamin

Biedronka rozdaje vouchery na zakupy za plastikowe butelki
Biedronka rozdaje vouchery na zakupy za plastikowe butelki | fot. Adobe Stock

Biedronka rusza z nową akcją, dzięki której klienci za przyniesione plastikowe butelki otrzymają voucher na zakupy. Akcja zostanie przeprowadzona w wybranych sklepach sieci. Poznaliśmy szczegóły i listę sklepów biorących udział.

Biedronka butelki plastikowe na voucher

Akcja „Wymień butelki na voucher” zostanie przeprowadzona w piątki oraz w soboty w okresie od 7 lipca do 26 sierpnia w godzinach 11-19 (piątki) oraz 10-18 (soboty) oraz w niedzielę 27 sierpnia w godz. 10-18 lub do wcześniejszego wyczerpania voucherów. W akcji promocyjnej biorą udział wybrane sklepy Biedronka, a ich lista jest dostępna na stronie sieci.

W Lublinie butelki plastikowe będzie można oddać w sklepach:

Adres sklepuKiedy
Biedronka, ul. Nałęczowska 2414 lipca
Biedronka, ul. Magnoliowa 115 lipca
Biedronka, ul. Główna 1-34 sierpnia
Biedronka, ul. Sławinkowska 49b5 sierpnia
Biedronka, ul. Abramowicka 10a5 sierpnia
Biedronka, ul. Gęsia 1618 sierpnia
Biedronka, ul. Diamentowa 19I-H18 sierpnia
Biedronka, ul. Choiny 118 sierpnia
Biedronka, ul. Krzemionki 319 sierpnia

Przy sklepach zostaną ustawione specjalne punkty, w których klienci będą mogli przynieść plastikowe butelki po napojach, za które otrzymają voucher na zakupy. Za 6 plastikowych butelek otrzymamy voucher na zakupy o wartości 1 zł. Jednorazowy limit otrzymania voucherów wynosi 5 sztuk. Oznacza to, że jedna osoba może przynieść maksymalnie 30 butelek, za które otrzyma voucher o wartości 5 zł.

W punktach akcji będzie można oddać plastikowe butelki, które są po napojach (wodzie, soku, alkoholu, smoothies) dowolnego producenta (marki) i dowolnej pojemności. Plastikowe butelki mogą posiadać zakrętkę lub być jej pozbawione. Taka sama zasada dotyczy etykiety. Butelki mogą lub zgniecione, ale nie jest to konieczne.

Otrzymany voucher można wykorzystać w okresie od 7 lipca do 31 sierpnia przy zakupie w dowolnym sklepie Biedronka dowolnego napoju w butelce plastikowej, z wyłączeniem napojów alkoholowych. Minimalna wartość zakupów musi wynosić minimum 1 zł więcej niż wartość voucherów wykorzystanych do płatności. Np. przy posiadaniu vouchera o wartości 1 zł należy zrobić zakupy na kwotę co najmniej 2 zł.

Edukacyjny piknik w Lublinie

W ramach akcji zaplanowano również pikniki edukacyjne, w których weźmie udział śmieciarka Miecia. Podczas wizyt Mieci dzieci będą mogły nie tylko wziąć udział w edukacyjnych grach i zabawach, ale także zajrzeć do środka nietypowej śmieciarki. W jej wnętrzu znajdą interaktywną wystawę, pokazującą drogę butelki PET od wrzucenia do żółtego kosza, aż do powstania nowego produktu.

Śmieciarka wyruszyła w trasę 1 lipca z Zakopanego, tuż po tym, jak wzięła udział w akcji „Czyste Tatry”. 15 lipca będzie można spotkać ją w Lublinie, na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Magnoliowej 1, a swoją podróż zakończy w Świnoujściu, gdzie weźmie udział w akcji sprzątania bałtyckich plaż.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.